Quantcast
Channel: Cтрічка новин Пластового порталу
Viewing all 2688 articles
Browse latest View live

Станиця Київ відсвяткувала свій 24-ий День народження

$
0
0

Цього щорічного свята чекають всі пластуни та пластунята Києва. Звісно ж, це День народження Київської станиці – найкращої у світі! 17 листопада 2013 року велика зала Музею книги та друкарства, що знаходиться на території святині українського християнства – Києво-Печерської Лаври, була заповнена пластунами. Ми святкували 24 річницю заснування рідної станиці. Більш як 200 старшопластунів, юнаків, новаків та гостей були присутні на урочистому заході.

Святкування розпочалося з загального відкриття. О. Сергій Прудко провів пластову молитву «Отче наш», яка налаштувала нас на серйозний лад.

Було надано 8 четвертих, 8 третіх та 5 других відзначень УПЮ. Нагороджено переможців Осіннього рейду та Орликіади-2013. З вітальними та настановчими словами до пластунів звернулись засновники станиці Київ о. Сергій Прудко та друг Микола Сульжук. Учасники свята вшанували пам’ять Володимира Скоробського (легендарного Журби), автора Гімну Київського Пласту та багатьох інших пластових пісень, який передчасно покинув цей світ, але залишив про себе найкращі і найтепліші спогади в наших серцях. 

Надзвичайно цікаву та насичену програму святкування Дня народження розпочала команда «Синергія» (курінь ч. 72 ім. Марії-Магдалини Мазепи) своєю виставою «Півкіло славності за невелику ціну…». Вперше цю виставу дівчата представили на інтелектуально-мистецькому змазі «Орликіада-2013», де справили фурор та отримали найвищу відзнаку жюрі та гучні оплески присутньої публіки.

Продовжили святкову програму учасники танцювального конкурсу «ПласТанц» . Свої хореографічні таланти продемонстрували команди новацтва «Веселе Болото» (станиця Ірпінь), «Капітошки» (гніздо ч.46 «Веселкові коралики»),  юнацтва «46-93» (к.ч. 46 ім. Марусі Богуславки та к.ч.93 ім. св.ап. Андрія Первозваного), «Кактуси»(підг.к. ім. Анни Всеволодівни) та команда «КВ Богуславок».

Різноманітними розважальними конкурсами та забавками продовжилося свято станиці після концерту. Всі їх найактивніші учасники отримали призи та подаруночки. А смаколиками та чаєм можна було поласувати та поповнити заряд енергії кожному бажаючому.

Також в одній із зал був представлений кінопоказ пластових кінофільмів та відео, фотовиставка «Життя станиці у фотокартках» (яка, щоправда, за технічних причин продіяла недовго).

Завершилось святкування поїданням смачнющого торту та побажаннями розвитку станиці.

Найкраща станиця в столиці!


16-17 листопада у Львові відбувся вишкіл театрального мистецтва

$
0
0

Цих вихідних, у місті Львові, сталась невеличка сенсація! Завісу, що закривала вид у світ театру, було припіднято!

В перший день учасники мали змогу познайомитись та поближче поспілкуватись з творчими особистостями Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Завітав Юрій Трицецький – оперний співак (бас), Олег Петрик - балетмейстер, та Мирон Юсипович - диригент. Кожен гість розповів (та й показав), як то жити і працювати у такій творчій сфері, як вони добрались до таких вершин, а також, що вони навчились по дорозі до успіху. Після обіду учасники мали змогу випробувати самих себе у ролі театральних особистостей. Розділившись на групи, вони підготували сценки у жанрах: комедії, трагедії, трагікомедії та мелодрами на одну і ту ж саму тему - "Як я пішов на базар - міняти козу на корову". Сміху було багато. На кінець юним театралам привідкрився більш музичний світ, завдяки диригент. Учасники дізнались, що стається, коли співак забуває слова, чи ніж, яким треба було б зарізати свого ворога і в результаті змушений його душити, або ж, як продовжувався концерт коли раптом розривався по швах фрак…історій багато, а часу мало…перший день вишколу завершено.

Другий день вишколу, 11:30, збірка перед Оперним театром. Учасники вибрались на люд в спідницях, мештах, а хто навіть у повному костюмі та краватці. Вистава "Паяци" пройшла на УРА! Аж мурашки по шкірі пробіглись. Під час перерви учасники завітали в дзеркальний зал театру, а після вистави розпочали екскурсію підземним містечком театру. Відвідали приміщення їдальні, майстерень, перукарні, балетний зал, познайомились з співаками та працівниками театру. Сповнені враженнями учасники спустились у кафе «Лівий Берег», де і відбулось закриття вишколу.

Дякуємо учасникам, гостям, акторам і всім іншим, хто приєднався до організації!

Щиро надіємось, що вам сподобалось!

До наступних зустрічей!

Пластунів закликають долучитись до вшанування пам'яті жертв Голодомору 1923-33 років у Львові

$
0
0

Щороку, в четверту суботу листопада, люди навколо світу відзначають день пам'яті жертв Голодомору 1932-33рр. Цей день пам'яті - надзвичайна нагода зібратись усій українській громаді разом, забути про свої ранги та статуси і задуматись над цією трагедією, своєю історією, та помолитись за наших загиблих предків. З 18-го по 23-тє листопада, у місті, відбуватимуться акції до дня пам'яті жертв Голодомору 1932-33рр. Пройшло 80 років з часу цієї трагедії і кожен з нас, як українець, має вшанувати пам'ять невинних та замордованих.

Програма:

  • З 18-го по 21-го листопада, у новому корпусі УКУ, на вулиці Стрийській (2-й поверх), відбуватиметься виставка на тему "Голодомор". Відкриття 19 листопада о 11:30.
  • З 20-го по 23-тє, о 17:00-19:00, біля пам'ятника Тараса Шевченка, демонструватимуть кадри хроніки з часів Голодомору 1932-33рр.
  • 22-го листопада, з 18:00-19:00 роздаватимуться "Незабудки пам'яті" (додаткова інформація та пояснення символу) та колоски, як символи пам'яті про загиблих.
  • 23-го листопада, з 12:00-13:00 усім Львівянам пропонуватимуть скуштувати їжу, яку за переказами та здогадами, споживали люди, на теренах України у 1932-33 роках, де був Голодомор.
  • 23-го листопада о 15:30, перед пам'ятником Тараса Шевченка, відбуватиметься загальний збір міста, молебень, запаленя свічок та хвилина мовчання на знак вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33р.

ПОЗІР! Просимо максимально долучитися пластове товариство до вшанування пам'яті жертв Голодомору. Зголошення для охочих можна заповнити тут.

Україна пам'ятає - світ визнає!

Новаків та новачок станиці Івано-Франківськ потішив вже четвертий номер журналу "Джмелик"

$
0
0

Братчики та сестрички станиці Івано-Франківськ спільними зусиллями видають для новаків та новачок журнал «Джмелик». Світ побачили попередньо до свят 3 номери видання – взимку минулого року, навесні та на початку літа.

І традиційними залишилися пізнавальні для малечі рубрики «Супер майстерка», «Казка», «Здогадайся відгадайся», «Пісенька», «Давай пограємо», «Посміхаємося» та інші, в залежності від номера.

Та якщо перші два номери видавалися друкувалися на станичному принтері, невеликим накладом - один журнал на рій, то вже зараз видання «Джмелика» вийшло на вищий рівень. Журнал для новаків і новачок тепер видається кольоровим і більшим тиражем.

За редакцією референта УПН станиці Івано-Франківськ – ст.пл. Віти Дідик, Блиск.

З кожним номером «Джмелик» стає все цікавішим.

Дрогобицькі пластуни успішно закінчили осінній сезон вуличних співів

$
0
0

У суботу 16 листопада відбулися 10 вуличні співи, які організовували дрогобицькі пластуни. Уже традиційно, дрогобицька молодь зібралася о 18 годині в парку ім. С. Бандери. Через несприятливі погодні умови дійство перенеслося у пластову домівку.

Ця субота стала особливою, оскільки це ювілейні 10 та, на жаль, останні в осінньому сезоні співи.

Дрогобицька домівка, як пластова рукавичка наповнилася мешканцями нашого міста. Ювілейну акцію ми розпочали з «Пісня буде поміж нас», яка відкрила наш співочий проект 14 вересня. Панувала домашня атмосфера. Всі співали українських пісень. Також ми виготовили альбом, де помістили світлини з попередніх співів і картки з враженнями наших співунів. Усі з жалем попрощалися з нашою акцією на кілька тижнів. Та невдовзі прийде зимовий сезон дрогобицьких вуличних співів, які розпочнемо з колядок.

Думаю, що молодь нашого міста стала більш згуртованою і співочою, активнішою. Дрогобицькі вуличні співи стали невід'ємним елементом вихідних мешканців нашого міста. І в цьому ми завдячуємо організаторам проекту: пл.-уч. Коваленко Ірині, пл.-прих. Яцуляк Олі та Добрянському Юрію.

Курінь ч. 52 запрошує на реколекції у Львів на тему "Якою має бути справжня любов?"

$
0
0

Тебе завжди цікавило запитання, якаж вона - любов? Але ти не можеш знайти відповідь? Тоді в рамках марафону соціальних заходів «10 добрих справ» Чорні запрошують тебе на реколекції на тему «Якою має бути справжня любов?»

Пластові реколекції – чудова річ, особливо перед святами, які наближаються. Заповнюй зголошення і приходь!!!
  • Коли? – 7 грудня 
  • Де? - в приміщенні УКУ на Хуторівці
  • Хто може прийти? – всі охочі, віком від 14 років
  • Вкладка – 10 грн
Тебе чекає багато цікавого. Не пропусти цієї можливості!

Зголошення приймаються до 1 грудня включно! 

Ми чекаємо на Тебе! 

Маєш запитання?

  • Магда Пецюх - 093 229 24 93
  • Соломія Лаврик - 067 451 64 80

Зголосись до участь в акції "Миколай все бачить"у Лопатинській школі-інтернаті

$
0
0

Вже традиційно пластовий курінь «НепрОсті» спільно із студентським братством та Мальтійською Службою влаштовують свято для дітей зі школи-інтернату в с. Лопатин, що знаходиться поблизу м.Радехова Львівської області.

Пластуни готують майстрування та ігри, а наші друзі із братства опікуються подарунками до дня св. Миколая.

Потребуємо допомоги третьопробників, які можуть взяти на себе невелику ділянку у цій акції. А також пластунів та пластунок, їхніх друзів, батьків, знайомих (від 14 років), які готові поїхати з нами на Миколая до діток в інтернат і разом створити їм, а заразом і собі свято.

Просимо зголошуватись за тел. 063 832 69 37 або на polisunka11@gmail.com.

Зголосись в команду україно-польського реставраційно-інтеграційного табору

$
0
0

Тобі цікава україно-польська пластово-харцерська співпраця? Ти хочеш обмінятись досвідом з скаутами Польщі? Ти шукаєш цікавий проект для себе? Ти чув про цьогорічний табір і шкодував, що не був там? В тебе є цікаві ідеї, які можна втілити на такого роду таборі? Тоді тобі до нас!

Комендант табору шукає веселих цікавих, креативних, ідейних і готових працювати в цьому проекті членів команди, інструкторів. Знання польської мови вітається.

Орієнтовно табір відбудеться в другій половині липня 2014 р в с.Вижняни.

Зголошення тут і приймається воно до 9 грудня цього року. :)

Є питання?

  • 0979452396 - Уляна Овчар

16-17 листопада поблизу м. Старокостянтинова відбувся кінний вишкіл

$
0
0

«Любити коней – це не тільки сидіти у сідлі та тягнути вуздечку.
Це – побачити у цих гордих та вільних тваринах його внутрішній світ.»

16-17 листопада у м. Старокостянтинові Хмельницької області відбувся крайовий кінний вишкіл. У заході взяли участь вершники з Тернополя, Львова, Вінниці, Черкас, та інших міст.

Осінняпрохолодане завадила проведенню  вишколу, а навпаки, сприяла піднесеному настрою усіх учасників, які з захопленням опановували мистецтво верхової їзди. Крім того, у кожного була можливість здобути вмілості та інструкторський ступінь кінної спеціалізації. Дружня атмосфера, теплі розмови, і що  найцікавіше – жваві виїздки створили безліч незабутніх спогадів. Адже що може бути кращим, як прогулянка на конях наприкінці осені?

Враженнями ділиться учасниця вишколу Н. Татарин:

«Кінний вишкіл пройшов на славу. Незабутні враження,чудові  коні та приємні люди – це все було.  Коні були,на щастя, дуже привітні та лагідні. 

Коли ми були на виїздці, то  тільки тоді я відчула,що я і кінь – одне ціле.  Хоча я не вперше сиділа у сідлі, проте кожний раз ,це якесь нове відчуття.

Я дізналась більше про цих незвичайних тварин, про догляд за ними, дресирування.Мені здається, всі були в захваті та просто задоволені.»

Розповідає комендант вишколу ст. пл. Софія Тибінка, СП.

«Це вже шостий крайовий кінний вишкіл, який є елементом кінної пластової програми. На даному заході були присутні які учасники з досвідом в кіннй спеціалізації, так і початківці. Було створено два гуртки по навичках їзди верхи.Таким чином старались зробити заняття для учасників максимально комфортними, де вони поглибили свої знання та вміння. Було приємно, що вишкіл відвідали пластуни, які вже були організаторами інших кінних заходів; а ті, що були вперше, сподіваюсь, будуть надалі долучатись до кінного напрямку у Пласті»

На Буковині відбувся Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства ч. 32

$
0
0

9-10 листопада у с. Мигово (Чернівецька область) відбувся Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства ч. 32.

Вишкіл розпочався суботнього ранку в Чернівцях та продовжився на туристичній базі «Карпати» серед буковинських смерек та карпатських пагорбів у с. Мигово. У вишколі брали участь як пластуни, що вийшли з юнацтва так і люди, для яких Пласт є чимось новим і дуже цікавим у житті. Учасники приїхали з Києва, Тернополя, Черкас ну і, звісно, Чернівців.

Впродовж двох днів вони слухали різноманітні гутірки про мету і завдання Пласту, його історію і структуру, про виховання юнацтва та себе самого.Між заняттями майбутні пластуни грали в ігри та проводили різні активітети. Інструкторами вишколу були пластуни з Чернівців (ст.пл. Таїсія Наконечна, Гр. (комендант) ст.пл. Галинка Білінська, ст.пл. Марія Павлюк, Ls, ст. пл. Ігор Наконечний) та з Тернополя (ст. пл. скоб Назар Зелінка, ОЗО, ст. пл. Наталя Зелінка). Перший день вишколу закінчився пластовою ватрою. І хоч учасникам не вдалось відчути запах диму та побачити іскорки багаття, та все ж веселі пісні, цікаві ігри та оригінальні імпрези надали вечору справжнього пластового духу вечірньої ватри.

Недільний ранок розпочався із вставання та руханки під промінцями, на диво теплого, листопадового сонечка. Після сніданку продовжились заняття де учасники спілкуючись з інструкторами відкривали для себе Пласт яким він є із середини.

Закінчився вишкіл написанням опитника та урочистим врученням посвідок.

Всі учасники зхорошими спогадами та яскравими враженнями від вишколу роз’їхались по домівках несучи з собою іскорку пластового багаття, яке вони будуть розпалювати вже завтра по різних куточках України.

У Львові відбувся перший тренінг програми "Майстерня успіху"

$
0
0

Цієї суботи (16 листопада) в нещодавно збудованому приміщенні українського «Гарварду», як напівжартома-напівсерйозно називають Український Католицький Університет, відбувся перший тренінг в рамках навчального проекту-майстерні для третьопробників «Майстерня успіху».

Для першого модулю було обрано тему “Особистість в проекті. Поняття та складові компоненти”. Тренерами виступили Наталя Кіяновська, Христя Федотова і Софія Жук. 

Зустріч почалась із вітання Голови львівського осередку Пласту ст. пл. Романа Кучкуди, ВБ учасникам. Координатор проекту від УКУ, ст. пл. скоб. Ростислав Пужаковський, ЛЧ розказав учасникам про університет і показав дуже цікаву презентацію про спільну історію

Другою частиною тренінгу стала дискусія про третю пробу УПЮ та важливість її здачі. Говорили-балакали, а здавати третю пробу таки доведеться. Проте у гарній компанії друзів та зі здобутими новими знаннями, все видається геть не таким складним, як може подумати пластун-учасник чи пластунка-учасниця.

Як написали в себе на сторінках у соціальних мережах учасники:

  • «Перший день проекту "Майстерня успіху" пройшов вдало. Не шкодую, що таки знайшла час долучитись.»
  • «Неймовірна штука, яка чудово розширює світогляд та допомагає знайти та удосконалити свої скіли... Особисто мій плюсик сьогодні, це те, що я нарешті визначився, чому мені треба здавати 3 пробу»

Ага, організатори пильно за вами стежать чи то пак сидять у FB. :).

Ми ж готуємо подарунки до Миколая, який 21 грудня принесе нам другу зустріч в пластових одностроях для нових дискусій за столом та в перервах за чашкою чаю. А поки готуватимемо щось менш офіційне та не менш цікаве.

До нових зустрічей!

Команда "Майстерні успіху"

ТВА: Козацьке графіті у Чернівцях

Результати звітування УПЮ за 2013 рік

$
0
0
Крайова Булава УПЮ нагадує куреням та станицям про обов'язкове звітування пластових частин в керівні органи Пласту. 

Нагадаємо, що КБ УПЮ не приймає жодних рішень, що стосується членів не прозвітованої станиці поки вона має статус непрозвітованої. 

У випадку тривалого ігнорування КБ УПЮ буде змушена прийняти рішення про розв'язання частин, що не звітують.
  1. Бланк курінного звіту ви можете завантажити по цьому посиланню
  2. Надіслати  заповнений звіт на електронну скриньку КБ УПЮ upu@plast.org.ua 
Список прозвітованих куренів зможете переглянути тут.

Звернення крайового проводу Пласту в Україні до членства з приводу участі в громадських акціях щодо євроінтеграції

$
0
0

Сьогодні, у такий складний для України час її цивілізаційного вибору, керівництво Пласту – Національної скаутської організації України всіляко вітає та підтримує громадську активність нашого дорослого членства у відстоюванні своїх прав. 

Нам надзвичайно приємно, що серед перших активістів, які вийшли на підтримку курсу європейської інтеграції України був старший пластун скоб, вихованець кіровоградського Пласту, журналіст 5 каналу Сашко Аргат, а багато інших старших пластунів та сеньйорів організовували і брали участь у акціях вже з перших годин їх проведення. Це вкотре показує, що методика самовиховання активних громадян своєї країни, яка використовується у нашій організації вже понад 100 років, дає свої результати. 

Ми свідомі того, що все більше членів нашої організації вже приступили до активних дій і підтримуємо їх у цьому. Разом з тим, мусимо наголосити про недопустимість участі у масових акціях неповнолітніх дітей без відповідного дозволу чи особистої присутності їхніх батьків. Всі дорослі члени організації мають повну підтримку проводу у їх праві висловлювати власну позицію у будь-якій дозволеній законодавством України формі. 

Для більш безпечної участі в різних акціях, закликаємо наших дорослих членів консолідуватися і самоорганізовуватися у більші групи чи то на базі структури Пласту (курені, станиці) чи у будь-якій інший зручний спосіб. Ми не вважаємо за доцільне використання будь-якої пластової символіки на громадських акціях, оскільки їх мета не продемонструвати активність тієї чи іншої організації, а лише єдність суспільства у виборі європейського напрямку розвитку. Тому вітаємо використання національної та європейської символіки. 

Україна потребує нашої допомогти, як людей, які вміють працювати у групах, планувати та проводити заходи, розраховані на велику кількість людей. Україна потребує ініціативних, активних громадян, які будуть здатні висловити свою підтримку її розвитку.

Ми закликаємо дорослих членів організації діяти так, як їм велить Пластовий Закон та Присяга.

Крайова пластова рада
22.11.2013

80-та річниця Голодомору: запали свічку пам'яті 23 листопада о 16.00!

$
0
0
День пам'яті жертв голодоморів - щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. В усіх обласних центрах, 32 країнах світу, у селах та містечках сьогодні, 23 листопада, українці прийдуть до пам’ятних знаків жертвам геноциду та запалять свічки в пам’ять мільйонів вбитих голодом.

О 16:00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція "Запали свічку пам'яті", в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку в своєму вікні.

Програма вшанування пам'яті жертв голодоморів у Львові тут.

Ми не забули, ми - пам'ятаємо!


Зголоситись до медіа-служби станиці Львів можна до 1 грудня

$
0
0

Ти активний пластун, вмієш фотографувати, писати статті, знімати відеоролики? Ти навчаєшся на журналістиці або ж любиш малювати афіші? Можливо хочеш створити свій медіа проект? Ти зацікавлений у співпраці з пресою?! Тобі більше 16 років, хочеш вчитися і пізнавати нове? Ти розумієш, що здобувати практику потрібно вже зараз і готовий працювати на повну? Тоді це саме для Тебе! 

Медіа служба станиці Львів проводить набір охочих пластунів до роботи у своєму напрямку. В обов’язки волонтера входить співпраця з медіа і висвітлення новин, а саме: написання прес-анонсів та прес-релізів, моніторингова діяльність, організація прес-турів та прес-конференцій, фото та відео робота, ведення блогу, проектна діяльність та багато-багато іншого. Ти можеш сам собі обрати напрямок, в якому працюватимеш та який розвиватимеш.

Для зголошення потрібно заповнити форму тут до 01.12.2013.

За питаннями звертатись: romeo.zadorozhnyy@plast.org.ua

7-8 грудня у Львові відбуватиметься летунський вишкіл "Злітна смуга"

$
0
0

Якщо тебе манить небо та все, що з ним пов’язане, якщо ти кожного разу намагаєшся розгледіти між хмар літак, що кудись собі летить, і тобі набридли сірі будні, то вишкіл "Злітна смуга" створений саме для тебе. :)

Ти матимеш змогу здобути знання про летунство, спілкуватись з людьми, котрі знають "чому літак летить і не махає крилами" та просто гарно провести час в колі друзів. Також на вишколі на тебе чекає багато цікавого.. А що саме?.. Дізнаєшся безпосередньо, коли сядеш в літак, щоб здійснити політ, заповнивши зголошення.

Вимоги до учасників: 
  • Вік учасників 16 – 116 р.
  • До участі запрошуються старші пластуни та сеньйори
  • Кількість учасників вишколу обмежена!
  • Вкладка на вишкіл становить: 12.45 х 7.18 = ?
  • Крайній термін зголошення 1 грудня

Маєш запитання?
  • Оля Михальська 0939737488
  • Наталя Козак – 0932444581
  • Або ж пишіть на: runway1245@gmail.com

Станиця Білгород вісвяткувала своє 5-річчя

$
0
0
16 листопада 2013 року Божого відбулося святкування 5-річчя станиці Білгород. Саме в цей день в 2008 році було офіційно зареєстровано станицю.

На святі були присутні гуртки: Очеретяні Коти, Шалені Бджілки. Станичний разом із станичним скарбником здали звіт і розповіли про плани на майбутнє і найближчі заходи, назначили відповідальних за них. У плані святкування також були прийняття пластуна-новака Андрєєва Артема і святковий бенкет, гра «Брейн-ринг».

23 листопада пластуни станиці Білгород провели акцію "Пам'ять не згасне"

$
0
0
23 листопада у День пам'яті жертв голодоморів, пластуни станиці Білгоро провели акцію «Пам'ять не згасне».

Цього року українці вшанували 80-ту річницю Голодомору 1932-33 років. Ці жахливі дні не забуті. Ми пам'ятаємо, ми сумуємо... Щороку в цей день кожен Українець запалює свою свічу пам'яті, свій вогонь непокори. Цей день також символізує нескореність Української нації, її непереможність, єдність!

У Львові 23-го листопада перехожих частували стравами 1932-33 рр.

$
0
0

О 12:00, на площі Ринок можна було побачити дерев'яний стіл на якому лежали розкладені вишиті рушники, свіча, три колоски, баняк з затирухою та таци з коржаниками. Юнацтво розділилось на групки і взялись до роботи. Одні почало роздавати перехожим незабудки памяті, інші закликали людей до частування, а решта - накдали їжу. Довкола пластунів крутилось багато журналістів, львів'ян та туристів - старші та молодші.

Під час частування можна було почути розповіді свідків, розмови батьків з дітьми, пояснення та обговорення нашої історії. Мета акції полягала в можливості попробувати, як то було колись старатись вижити, під час Голодомору 1932-33рр. (в частинах України де біда не була такою страшною). Пройшла година і стіл, настала пора, збирати. Судячи з позитивних відгуків перехожих - акція вдалась. 

Дякуємо всім хто долучився до організації та проведеня заходу!

Україна памятає - світ визнає!

Viewing all 2688 articles
Browse latest View live