З 20 по 31 липня відбувся новацький табір станиці Івано-Франківськ “Великі перегони” на пластовій оселі “Сокіл” поблизу с.Гриньків Рожнятівського району Івано-Франківської області.
Легендою табору стала подорож по країнах, в яких є Пласт. Кожного дня новацтво слухало розповідь про країну в яку ми подорожували і про розвиток Пласту в ній.
Впродовж таборових днів учасники ознайомились із курсом юнацьких занять: Куховарення, Впоряд, ПМД, Піонірка.
На таборі виконували обов'язки:
- комендант : С.О. Оксана Румак,
- заступник коменданта з виховної роботи : пл.розв. Інна Рихлюк,
- бунчужний : пл.розв. Богдан Курчак,
- писар : пл.розв. Софія Грищенко,
- інтенданти : ст.пл. Надя Горічок, пл.розв. Роман Жолобко,
- лікарі : Дана Румак, ст.пл.прих. Люба Стадник, ст.пл.прих. Анна Курман.
У цей день ми мали теренову гру “Давайте познайомимось”, де новацтво ознайомилось з тереном табору, проводом табору і між собою, ярмарок ланкових вмілостей, на якому учасники мали змогу вибрати собі вмілість до душі, ройові вогники.
День 2. Великобританія.
Цього дня ми мали мандрівку до церкви, спортовий змаг, загальнотаборовий вогник “Знайомство”, на якому рої представили себе.
День 3. Польща
Після вечері рої готувалися до балу гарних манер – готували імпрези. Також кожен виготовляв костюм чи плаття з підручних матеріалів. На балі було багато конкурсів. Королевою балу стала Соломійка Горічок, королем – Ромчик Нагірняк.
День 4. США.
Ми грались у теренову гру і показували сценки до фільмів “Вперед і вгору”, “Льодовиковий період”, “Гаррі Поттер”, “Нікчемний я”, “Шрек”, “Мадагаскар”, “Сімпсони”, “Тачки”.
День 5. Австралія.
У цей день ми мали мандрівку, смугу перешкод, де на нас полювали кенгуру, а також ланкові вогники.
День 6. Канада.
Цього дня ми всім табором вирушили на річку, де поспівали, погралися і попідвечіркували на річці. Ввечері на нас чекала справжня рок вечірка де ми відірвалися по повній!
День 7. Словаччина.
У нас на таборі відбувся справжній артфест! Новаки всі разом великий віночок, малювали на камінні і плели пташок з соломи. А ввечері команди показували мюзикли до казок “Котигорошко”, “Червона шапочка”, “Дюймовочка”, “Красуня і чудовисько”, “Снігова королева”, “Вінні Пух”.
День 8. Німеччина.
У цей день ми мандрували до доменної печі, мали теренову гру “Звірята”, інтелектуальний змаг, ройові вогники.
День 9. Аргентина.
мали мандрівку до церки.
Після мандрівки мистецькі ділянки, підвечірок і ФУТБОЛ!!! на якому відірвалися і хлопці і дівчата. Далі на нас чекав карнавал, кожен рій вразив своїми костюмами і представленням. На карнавалі було багато цікавих конкурсів, після яких так не хотілося йти спати...
День 10. Україна.
Цього дня учасники вперше готували на польовій кухні, адже відбувся кулінарний змаг, судді були вражені навиками новацтва. Після вечері рої готувалися до ватри-концерту “Маленькі патріоти” на якій показували сценки, пісні, імпрези, лялькові театри, танці та багато іншого.
День 11. Калейдоскоп країн.
На всетаборових забавах ми згадали про всі країни. Побавились не тільки новаки, а й виховники. Також відбувся прощальний ройовий вогник, на якому учасники згадували всі приємні моменти табору.
День 12. Доїзд додому.
Першунами роїв стали:
- Ярослав Жолобко,
- Пітель Богдан,
- Шелест Віталік,
- Когут Назар,
- Соломія Горічок,
- Мацюк Софія,
- Вероніка Атаман.
- Шишко Остап,
- Слюсаренко Софія.
- “Бички” - виховники : ст.пл.прих. Андрій Болехівський, пл.уч.Христя Мартинів;
- “Олімпійські черепашки” - ст.пл.прих.Анна Курман, пл.уч.Настя Грущенко, пл.уч.Неля Антошків;
- “Королівські леопарди” - пл.вірл.Оленка Федюк, пл.прих.Лєра Нетецька, пл.розв.Віка Гуль