Quantcast
Channel: Cтрічка новин Пластового порталу
Viewing all articles
Browse latest Browse all 2688

ЗМІ про Крайовий вишкільний табір провідників водного пластування

$
0
0
На Львівщині пластунів вчили порятунку на воді

На Львівщині відбувся пластовий Крайовий вишкільний табір провідників водного пластування. Участь у цьому заході брали 25 пластунів віком 18-30 років з різних осередків України. У програмі змагань було навчання з питань надання домедичної допомоги, правил поведінки та дій в екстремальних ситуаціях на воді, повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров'я ЛОДА.

На запрошення Національної скаутської організації «Пласт» участь у цьому заході брала лікар -  інструктор Львівського обласного центру медицини катастроф, член Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги Людмила Гера.

Пластуни охоче вчились на манекені як правильно оцінити стан потерпілого. Вчились надавати допомогу при травмах, відпрацьовували практичні навики з питань іммобілізації. Велику цікавість в учасників тренінгу викликали продемонстровані муляжі травм, кровотеч, опіків та надання допомоги при таких пошкодженнях. В якості «потерпілих» були самі діти, а їх друзі по групі надавали їм медичну допомогу. Відпрацьовувались навички надання медичної допомоги за відсутності медичних засобів. В цій ситуації пластуни вчились використовувати використовувати підручні засоби для надання невідкладної допомоги в екстрених випадках.

Учасників тренінгів вчили також як правильно, чітко та лаконічно подавати інформацію диспетчеру швидкої допомоги  при виклику бригади медичних спеціалістів.

Довідка.

Це другий захід співпраці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  з Національною скаутською організацією «Пласт». Перший відбувся з 18 по 22 серпня 2012 року в рамках проведення Ювілейної Міжкрайової Пластової Зустрічі – завершального етапу святкування 100-ліття Пласту у м. Львові.

galinfo.com.ua


Пластуни вчилися надавати екстрену допомогу

На Львівщині відбулися змагання Національної скаутської організації «Пласт», у яких взяли участь 25 пластунів віком 18-30 років з різних куточків України. Програмою змагань було передбачено навчання з надання домедичної допомоги, правил поведінки та дій в екстремальних ситуаціях на воді.

На запрошення Національної скаутської організації «Пласт» участь у цьому заході брала лікар-інструктор Львівського обласного центру медицини катастроф, член Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги Людмила Гера.

Пластуни охоче вчились на манекені як правильно оцінити стан потерпілого, надавати допомогу при травмах, відпрацьовували практичні навики з питань іммобілізації. Велику цікавість в учасників тренінгу викликали продемонстровані муляжі травм, кровотеч, опіків та надання допомоги при таких пошкодженнях. В якості «потерпілих» були самі діти, а їх друзі по групі надавали їм медичну допомогу. Відпрацьовувались навички надання медичної допомоги за відсутності медичних засобів. В цій ситуації пластуни вчились використовувати використовувати підручні засоби для надання невідкладної допомоги в екстрених випадках.

Учасників тренінгів вчили також як правильно, чітко та лаконічно подавати інформацію диспетчеру швидкої допомоги при виклику бригади медичних спеціалістів.

www.moz.gov.ua


На Львівщині пластуни одне на одному вчились надавати екстрену допомогу

На Львівщині відбувся пластовий крайовий вишкільний табір провідників водного пластування. Участь у ньому взяли 25 пластунів віком 18-30 років з різних осередків України.

Як повідомили сьогодні у прес-службі Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, у програмі змагань було навчання з надання домедичної допомоги, правил поведінки та дій в екстремальних ситуаціях на воді.

На запрошення національної скаутської організації «Пласт» участь у цьому заході брала лікар-інструктор Львівського обласного центру медицини катастроф, член Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги Людмила Гера.

Пластуни охоче вчились на манекені як правильно оцінити стан потерпілого. Вчились надавати допомогу при травмах, відпрацьовували практичні навики з питань іммобілізації. Велику цікавість в учасників тренінгу викликали продемонстровані муляжі травм, кровотеч, опіків та надання допомоги при таких пошкодженнях. У ролі «потерпілих» були самі діти, а їх друзі по групі надавали їм медичну допомогу. Відпрацьовувались навички надання медичної допомоги за відсутності медичних засобів. У цій ситуації пластуни вчились використовувати підручні засоби для надання невідкладної допомоги в екстрених випадках.

Учасників тренінгів вчили також як правильно, чітко та лаконічно подавати інформацію диспетчеру швидкої допомоги при виклику бригади медичних спеціалістів.

Довідка.

Це другий захід співпраці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з Національною скаутською організацією «Пласт». Перший відбувся з 18 по 22 серпня 2012 року в рамках проведення Ювілейної міжкрайової пластової зустрічі – завершального етапу святкування 100-ліття Пласту у м. Львові.

lvivnews.net


Viewing all articles
Browse latest Browse all 2688