Захід відбувся у приміщені НУ «Львівська політехніка», де від 18 до 24 серпня експонувалася виставка з підсумками діяльності «Вирію». На 13 стендах розкривалася історія табору-експедиції починаючи з 2008 року, її здобутки та досягнення, досвід роботи з відновлення українських цвинтарів та знайомство з історією українських етнографічних земель у складі сучасної Польщі, так званого Закерзоння.
Презентацію під назвою «"Вирій": відновлення українських цвинтарів у Польщі» представила керівник наукової частини експедиції доцент інституту археології НУ «Львівська політехніка» Олена Стасюк. Участь в обговорені взяли співорганізатори табору, а також зацікавлені зі Львова, інших міст України та з діаспори.
Під час виступу було представлено методику відновлення цвинтарів, напрацьовану протягом п’яти років роботи у селах Жуків, Подемщина та Князі, де спеціалісти-реставратори працювали з кам’яними надгробками — зразками Бруснівської школи каменярства.
Окремо було висвітлено просвітницьку та мандрівну частину «Вирію», який поміж іншим має на меті познайомити молодих українців з України та діаспори з історією та культурою українських етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Холмщини та Західної Бойківщини. Учасники експедиції беруть участь у гутірках з історії, географії, етнографії, відвідують музеї, церкви та знакові для українців місця, спілкуються зі свідками історичних подій.
Презентація «Вирію» отримала багато схвальних відгуків. З-поміж них по-особливому виділяються слова людей, які були депортовані із теренів Закерзоння.
Організатори табору-експедиції «Вирій» надалі продовжуватимуть роботу задля відновлення та збереження української історичної пам’яті та шукатимуть можливостей для залучення якомога ширшого кола учасників з різних куточків України та світу.