Quantcast
Channel: Cтрічка новин Пластового порталу
Viewing all articles
Browse latest Browse all 2688

Інтерв'ю з учасниками проекту обміну "Україна поруч"у Аргентині та Австралії у 2012-2013 рр.

$
0
0
Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з учасниками проекту обміну "Україна поруч" у Аргентині та Австралії у 2012-2013 рр.

Ст. пл. вірл. Тетяна Бей, СВ - учасниця обміну з Австралією.

На твою думку, в чому полягають основні завдання виховника чи члена булави в рамках міжнародного пластового обміну?

Виховник повинен провести якусь частину програми табору, завчасно довірену йому булавою, а в інший час допомагати в організаційних моментах. Окрім цього досвід та вміння виховника мають сприяти доповненню програми новими для булави табору ідеями та елементами програми. Для себе виховник повинен переосмислити відмінності в підходах до організації пластових таборів в різних країнах та зрозуміти чим вони зумовлені.

Читати далі



Ст. пл. вірл. Дзвенислава Петришин - учасниця обміну з Аргентиною. 

В чому ти бачиш основний позитив проекту?

В тому, що за вже за кілька років таких обмінів практично всі виховники діаспори будуть знатися з виховниками з України. А горизонтальні зв’язки – це дуже важливо, це дасть можливість робити більше спільних проектів, допомагати одне одному, їздити в гості та розвивати світовий Пласт.

Пласт ніде і ніколи не стоятиме на місці, якщо будуть такі обміни – всі «будуть в курсі» діяльності Пласту в тій чи іншій країні і це перетворить Пласт в справді світову українську організацію.

Читати далі


Ст. пл. вірл. Наталя Карабин, Бурх, була учасницею обміну з Австралією. 

Що участь у проекті дала особисто для тебе?

Окрім того, що я отримала можливість побачити і пізнати іншу країну (кенгуру та коали, аборигенське мистецтво, океан, люди та ін.), я змінила свою думку про українську діаспору в кращу сторону, адже вони нічим не поступаються українським пластунам – сповідують ті ж ідейні основи Пласту, що й ми.

Читати далі




Довідка. Проект міжкрайової пластової співпраці "Україна поруч" у 2013-2015 рр. Мета проекту: Зміцнити співпрацю Пласту України та Пласту в країнах діаспори через обмін унікальним досвідом, ознайомлення з пластовою діяльністю в цих країнах, особисте знайомство між пластунами, створення майбутніх спільних проектів.

Суть проекту: участь 20 виховників з України (5% від загальної кількості виховників в краю) у проведенні пластових таборів діаспори. Більше про проект тут.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 2688