Подруги і друзі, зараз 2 міста Донеччини перебувають у найбільш небезпечних умовах. Слов’янськ фактично є під владою російських терористів і місцевого криміналу, а сусідній Краматорськ має всі «шанси» стати другим. Постає проблема з інформуванням. Замість українських телеканалів періодично транслюються повідомлення терористів. Місцевим журналістам погрожують.
Кожен з вас може допомогти: написати особистого листа і вислати звичайною, паперовою, поштою на реальну, але вибрану навмання, адресу у Слов’янську або Краматорську.
База адрес тут (вибрати можна будь-яку).
Про що писати в листі (для прикладу):
- про те, що інші регіони підтримують людей в цих містах і переживають за їх долю;
- про те, що українська армія їде на схід виключно для стримування терористів і сепаратистів, і жодного разу ще не використала зброю проти мирного населення;
- про те, що на заході нікого не вбивають за російську мову (а у Слов’янську терористи за українську уже погрожують)
- про те, що нова влада далеко не ідеальна і не за неї стояли на майдані, але для тимчасового управління державою потрібно було дати можливість їй працювати хоча би так, як є.
- і т.д. - головне щиро і простою мовою.
Головна суть листа має зводитися до моральної підтримки і інформування про реальний стан справ, показати готовність до спілкування.
До листа також можна докласти роздруковану листівку про організацію власної безпеки, чи щось інше готове, що можна знайти в інтернеті, малюнок, чи листівку з Великоднем, на ваш розсуд.
Лист запаковується у конверт з маркою і відправляється на одну з адрес з бази даних або знайдену самостійно в інтернеті. Також ваші знайомі пластуни в Слов’янську або Краматорську можуть підказати адресу (не свою і не того, хто і так «в темі»).
Просимо долучитися до акції членів УСП і УПС, а також старше юнацтво.
Мета - надіслати загалом кілька сот листів у кожне місто до 30 квітня. Один лист, який потрапить в руки, прочитає орієнтовно 2-3 родини, оскільки люди, напевно, будуть ділитися.
Кілька порад:
- Для зворотнього зв’язку варто зазначати реальну зворотню адресу або ж у самому листі подати інші засоби (ел.пошту, напр..)
- Варто пам’ятати, що ваш лист може потрапити до людей, які його не сприймуть позитивно. Нічого страшного, але таке може бути.
- Не відсилайте однакових листів на різні адреси! Також не варто робити масових розсилок.
- Дотримуйтеся правил ввічливого листування. Лист обов'язково починається звертанням і закінчується словами ввічливості. Якщо у вас не дуже розбірливий почерк, то старайтеся писати друкованими літерами.
- Прізвище адресата можна не писати, якщо воно невідоме.