Не можна так просто взяти і врятувати Дружину Синього Бороди.
Цього року захід був присвячений сюжету казки «Синя Борода».
«Ніч Вогнів» зібрала учасників зі Львова, Тернополя, Хмельницького, Житомира, Миколаєва, Чорткова, Збаража та Бережан.
Захід почався по-пластовому: учасники розбили намети, провід зібрався на нараду. Почали підходити місцеві жителі, яким було цікаво, що ж відбувається. Відкриття провели перед брамою замку, ескурсовод ознайомила нас із палацом зсередини. Особливо вразило підземелля. Адже лише воно майже повністю збереглося із тих незапам’ятних часів.
Із настанням сутінок почалася пластова ватра. Учасники та провід зібралися під мурами фортеці. Горланили пісні під гітару, знайомилися і пили чай із лавандою. На закінчення Дмитро Лендюк показав неймовірне вогняне шоу.
Теренова гра почалася алярмом опівночі. Учасників привели до вогнища в домі Дружини Синього Бороди. Мама Дружини Синього Бороди ознайомила всіх із правилами квесту та роздала життя. В ході гри життя могли забирати розбійники чи Привид Сестри Синього Бороди.
Як проникнути до замку, де Синій Борода пильнує у підземеллі Дружину? Необхідно підкупити сторожу. Де взяти могорич? Його може дати Сестра Дружини Синього Бороди. Не задарма, звісно. За відгадані загадки і печиво. Печиво можна дістати у Мами Дружини Синього Бороди. Якщо принести їй дрова для підтримання багаття. Дровами володіє лише Майстер. Щоб отримати дрова треба було пустити пар з вух, розгадуючи головоломки. Проникнувши в замок, треба було відкрити двері до підземелля. Ескіз ключа могла намалювати Сестра Дружини Синього Бороди, а виготовити – Майстер. За виконані завдання, звісно. Тепер можна спокійно знешкодити Синього Бороду. Як? Заручитися підтримкою Братів Дружини Синього Бороди, забезпечити їх сокирками. Як завжди, не безкоштовно, а за орему плату. Гроші давав Майстер після розгаданої головоломки.
Мізки киплять? А в учасників ще й ноги боліли, бо бігали вони до пів на третю ночі.
Зранку охочі могли відвідати печери у селі Залужжя.
Референтура "Середземські вогні" дякує організаторам заходу "Ніч вогнів" за хорошу працю, Національному заповідникові "Замки Тернопілля" за сприяння у проведенні, а учасникам за хорошу гру. До зустрічей! ;)
Автор: Марія Чайковська